Zoomlion ZD170-3 bulldozer

PDF
Zoomlion ZD170-3 bulldozer
1/1
PDF
Price:
on request
Ask for price
Contact the seller
Brand:  Zoomlion
Model:  ZD170-3
Type:  bulldozer
Net weight:  37480 lb
Location:  Ukraine m. Brovari
Placed on:  more than 1 month
Machineryline ID:  FL34066
Description
Overall dimensions:  17.66 ft × 11.33 ft × 10.36 ft
Engine
Power:  140 kW (190 HP)
Condition
Condition:  used
Warranty::  18 months

More details — Zoomlion ZD170-3 bulldozer

Ukrainian
Одним з найвідоміших китайських заводів-виробників навантажувачів є Zoomlion Heavy Industry Science & Technology Co., Ltd , компанія входить в першу десятку світових виробників будівельної техніки. Техніка Zoomlion забезпечується практично всіма видами двигунів: електричними, газовими, дизельними, бензиновими, але акцент робиться на дизелях. Маючи двигуни у широкому діапазоні потужності, різну вантажопідйомність та інші різноманітні показники, китайські бульдозери Zoomlion мають значні переваги. Бульдозери широко використовуються на будівельних майданчиках, таких як енергетика, транспорт, будівництво, комунальне господарство, водне господарство, гірські райони та ліси.
Гусеничний бульдозер ZOOMLION ZD170-3 - це гусеничний бульдозер нового покоління середньої та малої потужності, розроблений компанією Zoomlion на основі гусеничного бульдозера ZOOMLION ZD160-3 . Основні показники продуктивності ZD170-3 досягли максимального рівня серед аналогічних продуктів у Китаї.
Бульдозер ZOOMLION ZD170-3 має такі особливості:
1) Висока потужність : потужний та надійний двигун WEICHAI WD10G відповідає національному стандарту викидів забруднюючих речовин Stage II. Номінальна потужність 140 кВт (190 к.с.) і максимальний момент, що крутить, збільшені на 6,8% і 8,4% відповідно в порівнянні з ZD160-3. Бульдозер має такі переваги, як великий запас крутного моменту, висока потужність, простота обслуговування і висока ефективність згоряння.
2) Чудова керованість : завдяки вдосконаленому джойстику, управління робочим обладнанням стає легким та гнучким, а робоче зусилля знижується на 60%. Через війну значно знижується трудомісткість оператора.
3) Висока продуктивність : зі збільшенням потужності двигуна на 9 кВт швидкість руху кожної передачі збільшується на 2,7–8%. У разі збільшення потужності леза на 6% ефективність виробництва збільшується на 10%.
4) Удосконалена технологія трансмісії з високою надійністю : удосконалена технологія гідравлічної трансмісії дозволяє досягти плавного перемикання швидкості та перемикання передач без відключення, що підвищує ефективність роботи, автоматично адаптується до змін навантаження та забезпечує плавний пуск та хороші тягові характеристики.
5) Чудовий комфорт : сконструйована і використовується незалежна закрита пиленепроникна шестигранна сталева кабіна нового типу з покращеними ущільнювальними характеристиками, що дозволяє ефективно знизити рівень шуму та запиленості всередині кабіни. Шум на 4 дБ нижче, ніж у ZD160-3. Каркас має підвищену міцність, оскільки зварений із труб особливої форми. Панель даху сформована штампуванням. Зовнішній вигляд кабіни новаторський та красивий. Салон кабіни обладнаний такими аксесуарами аварійний молоток, радіо, дзеркало заднього виду, підстаканник, попільничка, прикурювач, гачок для капелюха та пальта, сонцезахисний козирок тощо. Оздоблення кабіни Deluxe підвищує комфорт керування.
6) Висока надійність ущільнення гідравлічної системи : ущільнювальна поверхня з'єднання гідравлічних труб має структуру подвійного ущільнення: конічне поверхневе ущільнення 24° + кільце ущільнювача. Гумовий шланг стандарту DIN та з'єднання у багатошаровому розташуванні надійно фіксуються, що ефективно забезпечує надійність роботи гідравлічної системи. Порівняно з конічним одинарним ущільненням KES60° надійність підвищена на 50%.
7) Підвищена міцність рами візка : завдяки оцінці ризиків, пов'язаних з кінцевими елементами, підвищується міцність небезпечного перетину рами, що збільшує коефіцієнт безпеки на 30%.
8) Зручність обслуговування : Ви можете відкрити дверцята захисного кожуха двигуна, щоб очистити або замінити повітряний фільтр, масляний та паливний фільтр. Також можна перевірити масляний щуп та заливну горловину моторної олії. Тому він дуже зручний при ремонті та обслуговуванні.
Залежно від умов роботи бульдозера ZD170-3 можна встановити різне робоче обладнання, таке як прямий відвал, сферичний відвал, кутовий відвал та відвал для полігонів. Можливе встановлення конструкції захисту від падіння об'єктів (FOPS) та конструкції захисту при перевертанні (ROPS). Системи кондиціонування повітря, пристрої холодного запуску двигуна та пристрої автоматичного натягу гусениці задовольнять потреби різних користувачів.
Характеристики бульдозера Zoomlion ZD 170-3:
потужність двигуна, кВт – 140
експлуатаційна маса, кг – 17000
габаритні розміри, мм – 5383х3452х3157
гарантія – 18 місяців або 1500 мт/год.
Послуги ТДС:
оперативне сервісне обслуговування
ремонт
запчастини для бульдозерів в наявності по всій Україні
габаритні розміри
Група компаній "ТДС" є офіційним представником Zoomlion на території України. До вашої уваги пропонуються різні моделі бульдозерів за вигідними цінами. Фахівці ТДС розкажуть вам всю необхідну інформацію щодо обслуговування, експлуатації та підбору необхідних запчастин для вашої моделі бульдозера.Купити гусеничний бульдозер ZOOMLION ZD170-3 можна у ТДС.Сервісна служба ТДС працює по всій Україні.
Співпраця з вами – найвища цінність для нас!
Країна виробник: Китай
Завод виробник: Zoomlion
Important
This offer is for guidance only. Please request more precise information from the seller.
Purchase tips
Safety tips
Selling machinery or vehicles?
You can do it with us!

Similar ads