Zoomlion ZD170-7H bulldozer

PDF
Zoomlion ZD170-7H bulldozer
1/1
PDF
Price:
on request
Ask for price
Contact the seller
Brand:  Zoomlion
Model:  ZD170-7H
Type:  bulldozer
Net weight:  39240 lb
Location:  Ukraine m. Brovari
Placed on:  more than 1 month
Machineryline ID:  GL34066
Description
Overall dimensions:  17.05 ft × 11.19 ft × 10.39 ft
Engine
Power:  166 kW (226 HP)
Condition
Condition:  used
Warranty::  18 months

More details — Zoomlion ZD170-7H bulldozer

Ukrainian
Одним з найвідоміших китайських заводів-виробників навантажувачів є Zoomlion Heavy Industry Science & Technology Co., Ltd , компанія входить в першу десятку світових виробників будівельної техніки. Техніка Zoomlion забезпечується практично всіма видами двигунів: електричними, газовими, дизельними, бензиновими, але акцент робиться на дизелях. Маючи двигуни у широкому діапазоні потужності, різну вантажопідйомність та інші різноманітні показники, китайські бульдозери Zoomlion мають значні переваги. Бульдозери широко використовуються на будівельних майданчиках, таких як енергетика, транспорт, будівництво, комунальне господарство, водне господарство, гірські райони та ліси.
Гусеничний гідростатичний бульдозер ZOOMLION ZD170-7H - це нове покоління гусеничних бульдозерів, розроблене компанією Zoomlion. Його основні показники продуктивності є провідними у Китаї. Оснащений двигуном Cummins з електронним керуванням, він першим у галузі застосовує функцію автоматичного холостого ходу, яка є ефективною та енергозберігаючою. Він використовує замкнуту двоконтурну систему гідростатичного приводу з електронним керуванням, яка може інтелектуально узгоджувати навантаження, керувати навантаженням, плавно регулювати швидкість та досягати високої ефективності та гнучкості в роботі. Він має модульну логічну конструкцію для зручного обслуговування. У кабіні встановлено 7-дюймовий кольоровий РК-дисплей із реверсивною системою візуалізації.
Бульдозер ZOOMLION ZD170-7H має такі особливості:
Екологічність та ефективність: у машині використовується технологія замкнутої двоконтурної гідростатичної трансмісії, а ефективність роботи на 23% вища, ніж у гідравлічної машини. Оснащений двигуном Cummins з електронним керуванням, він може забезпечувати три режими роботи (важке навантаження/стандартний/економічний) та забезпечувати розумну відповідність потужності, ефективності та витрати палива. Він першим у галузі застосовує функцію автоматичного холостого ходу, яка є ефективною та енергозберігаючою.
Інтелектуальне водіння: багатофункціональний електричний джойстик простий та зручний в експлуатації. Він поєднує такі функції, як рух вперед, назад, плавна зміна швидкості, інтелектуальне кермо, рульове керування на місці і т.д. Логіка автоматичного блокування, заснована на автомобільній концепції, робить машину безпечнішою. Повністю закрита кабіна з високоякісним малошумним замком і 7-дюймовим кольоровим багатофункціональним дисплеєм з системою зображення заднього ходу забезпечить вам більш комфортне і безпечне водіння.
Надійність та довговічність: гідравлічна система оснащена насосом Linde та двигуном змінної продуктивності Cummins, програма управління яких була оновлена. В електросистемі використовуються імпортні роз'єми, які відрізняються стабільністю та надійністю. Цілісна основна рама та посилена бортова передача розраховані на більш тривалий термін служби.
Зручність технічного обслуговування: зняття гідромоторів та гідронасосу, коробки передач та заднього моста заощадить 60% витрат на технічне обслуговування. Головний клапан та робоче обладнання легко доступні. Рівень рідини та олії легко контролювати за візуальними індикаторами. Капот двигуна має шарнірну конструкцію, що підвищує зручність обслуговування.
Залежно від умов роботи бульдозера ZD170-7H, можна встановити різне робоче обладнання: прямий відвал, сферичний відвал, кутовий відвал та відвал для полігонів. Можливе встановлення конструкції захисту від падіння об'єктів (FOPS) та конструкції захисту при перевертанні (ROPS). Системи кондиціонування повітря, пристрої холодного запуску двигуна та пристрої автоматичного натягу гусениці задовольнять потреби різних користувачів.
Характеристики бульдозера Zoomlion ZD 170-7H:
потужність двигуна, кВт – 166
експлуатаційна маса, кг – 17800
габаритні розміри, мм – 5196х3412х3167
гарантія – 18 місяців або 1500 мт/год.
Послуги ТДС:
оперативне сервісне обслуговування
ремонт
запчастини для бульдозерів в наявності по всій Україні
габаритні розміри
Група компаній "ТДС" є офіційним представником Zoomlion на території України. До вашої уваги пропонуються різні моделі бульдозерів за вигідними цінами. Спеціалісти ТДС розкажуть вам всю необхідну інформацію щодо обслуговування, експлуатації та підбору необхідних запчастин для вашої моделі бульдозера.Купити гусеничний бульдозер ZOOMLION ZD170-7H можна у ТДС. Сервісна служба ТДС працює по всій Україні.
Співпраця з вами – найвища цінність для нас!
Країна виробник: Китай
Завод виробник: Zoomlion
Important
This offer is for guidance only. Please request more precise information from the seller.
Purchase tips
Safety tips
Selling machinery or vehicles?
You can do it with us!

Similar ads

HBXG SD5K price on request Bulldozer Ukraine, m. Brovari
Komatsu D51 $77,150 Bulldozer 2010 11500 m/h Ukraine, Chernivtsi
New XCMG TY160 price on request Bulldozer 2023 42.91 in Ukraine, Chernivtsi