Zoomlion ZD160-3 bulldozer

PDF
Zoomlion ZD160-3 bulldozer
Zoomlion ZD160-3 bulldozer
Zoomlion ZD160-3 bulldozer image 2
Zoomlion ZD160-3 bulldozer image 3
Zoomlion ZD160-3 bulldozer image 4
Interested in the ad?
1/4
PDF
Price:
on request
Ask for price
Contact the seller
Brand:  Zoomlion
Model:  ZD160-3
Type:  bulldozer
Net weight:  36620 lb
Location:  Ukraine m. Brovari
Placed on:  more than 1 month
Machineryline ID:  AL34066
Description
Operating depth:  22.52 in
Overall dimensions:  20.87 ft × 11.21 ft × 10.15 ft
Bucket volume:  162.4 ft³
Engine
Brand:  Weichai Power WD10G178E25
Power:  131 kW (178 HP)
Turbo: 
Condition
Condition:  used
Warranty::  18 months

More details — Zoomlion ZD160-3 bulldozer

Ukrainian
Одним з найвідоміших китайських заводів-виробників бульдозерів є Zoomlion Heavy Industry Science & Technology Co., Ltd , компанія входить в першу десятку світових виробників спецтехніки. Техніка Zoomlion забезпечується практично всіма видами двигунів: електричними, газовими, дизельними, бензиновими, але акцент робиться на дизелях. Маючи двигуни у широкому діапазоні потужності, різну вантажопідйомність та інші різноманітні показники, китайські бульдозери Zoomlion мають значні переваги. Бульдозери широко використовуються на будівельних майданчиках, таких як енергетика, транспорт, будівництво, комунальне господарство, водне господарство, гірські райони та ліси.
Система живлення бульдозера серії ZD160 оснащена турбованим двигуном WEICHAI WD10G178E25. Завдяки зниженню витрати палива на 20% - 25% екологічно чистий двигун відрізняється високою надійністю, енергозберігаючими характеристиками та меншим рівнем шуму. Працюючи разом із удосконаленою трансмісією, він забезпечує покращене узгодження потужності та високу номінальну потужність. Точна та надійна електронна система моніторингу дозволяє операторам у режимі реального часу дізнаватись про робочий стан обладнання. Управління провідним розподільчим клапаном здійснюється за допомогою робочої гідроустановки. Крім контрольного клапана гідросистема включає шестерний насос робочим об'ємом 207 л/хв і тиском в системі 14 мПа. Швидкість ходу бульдозера в межах 3,8 – 13,6 км/год забезпечує гідромеханічна трансмісія 3х3 із планетарною КПП та 3-х елементним гідротрансформатором.
Бульдозер ZD160-3 призначений для спекотних місць, обладнаний системою кондиціювання повітря та резервуаром для води, спеціально розробленим для пустельних територій. УФ-захисна плівка для вікна кабіни та УФ-захисний шар для шланга є додатковими. Він може працювати за високих температур близько 50 ℃.
Бульдозер ZD160(L)-3 призначений для холодних зон, оснащений передпусковим підігрівачем, двигуном із вбудованим фільтруючим насосом та блоком підігріву палива, кабіною зі склопакетом, підігрівачем, акумулятором великої ємності, стійким до низьких температур, та ущільненнями з холодостійких матеріалів. Він може працювати за умов низьких температур -35 ℃.
Бульдозер ZD160S-3 /ZD160SH-3 оснащений R-подібним відвалом великої вантажопідйомності. Маючи надзвичайно високу продуктивність, він спеціально розроблений для роботи з сипучими матеріалами з меншою щільністю вивантаження і більшим індивідуальним обсягом.
Стандартна комплектація бульдозера ZD160-3 передбачає наявність прямого відвалу, що нахиляється, шириною 341,6 см, висотою 115 см і об'ємом 4,6 м³. Підйом відвалу (максимальний – 1,095 м) та опускання (0,545 м) здійснюються за допомогою гідроприводу. Опціональна установка паралелограмного тризубого розпушувача ґрунту з максимальним поглибленням рівним 0,572 м, а також заміна основного відвалу на кутовий або напівсферичний.
Залежно від умов роботи бульдозера ZD160-3 можна встановити різне робоче обладнання: прямий відвал, сферичний відвал, кутовий відвал та відвал для полігонів. Можливе встановлення конструкції захисту від падіння об'єктів (FOPS) та конструкції захисту при перевертанні (ROPS). Системи кондиціонування повітря, пристрої холодного запуску двигуна та пристрої автоматичного натягу гусениці задовольнять потреби різних користувачів.
Характеристики бульдозера Zoomlion ZD 160-3:
потужність двигуна, кВт – 131
експлуатаційна маса, кг - 16610
габаритні розміри, мм – 6360х3416х3095
гарантія – 18 місяців або 1500 мт/год.
Послуги ТДС:
оперативне сервісне обслуговування
ремонт
запчастини для бульдозерів в наявності по всій Україні
Група компаній "ТДС" є офіційним представником Zoomlion на території України. До вашої уваги пропонуються різні моделі бульдозерів за вигідними цінами. Фахівці ТДС розкажуть вам всю необхідну інформацію щодо обслуговування, експлуатації та підбору необхідних запчастин для вашої моделі бульдозера.Купуючи бульдозер в ТДС, ви не тільки економите час і гроші, а ще здобуваєте надійного партнера на довгі роки. Сервісна служба ТДС працює по всій Україні.
Співпраця з вами – найвища цінність для нас!
Країна виробник: Китай
Завод виробник: Zoomlion
Important
This offer is for guidance only. Please request more precise information from the seller.
Purchase tips
Safety tips
Selling machinery or vehicles?
You can do it with us!

Similar ads

HBXG SD8B price on request Bulldozer 155.1 in Ukraine, m. Brovari
HBXG SD5K price on request Bulldozer Ukraine, m. Brovari