Madrog MPA 6.5W asphalt distributor

PDF
Madrog MPA 6.5W asphalt distributor
Madrog MPA 6.5W asphalt distributor
Madrog MPA 6.5W asphalt distributor image 2
Madrog MPA 6.5W asphalt distributor image 3
Madrog MPA 6.5W asphalt distributor image 4
Madrog MPA 6.5W asphalt distributor image 5
Interested in the ad?
1/5
PDF
Price:
on request
Ask for price
Contact the seller
Brand:  Madrog
Model:  MPA 6.5W
Type:  asphalt distributor
Volume:  229.5 ft³
Location:  Ukraine m. Brovari
Placed on:  more than 1 month
Machineryline ID:  ET34066
Axles
Number of axles:  3
Condition
Condition:  used
More details
Colour:  yellow

More details — Madrog MPA 6.5W asphalt distributor

Ukrainian
Ямковий ремонтер з пневмонабризгом MPA 6.5W – це дорожній ремонтер польського виробника «MADROG». Конструкція цієї машини, призначеної для усунення глибоких пошкоджень дорожнього покриття, поєднує в собі ряд інноваційних рішень, запропонованих європейськими інженерами. Одним з них є метод струменево-ін'єкційного пневмонабризкування бітумної емульсії та щебеню. При цьому у попередній підготовці цільової ділянки дороги іншим технічним засобом немає необхідності. Ця технологія успішно застосовується на всіх типах асфальтобетонного покриття, що експлуатуються як у місті, так і поза ним.
Влаштування дорожнього ремонтера MPA 6.5W
Ця модель серії MPA є автономним обладнанням, яке може бути змонтоване на шасі, причепі (варіант стаціонарний) або самоскиді (варіант легкознімний). У конструкції мадпатчера (madpatcher) передбачені дві ємності: бункер для щебеню та емульсійний бак. Останній оснащений інноваційним комплексом підігріву. Первинне нагрівання його вмісту та стабілізація температури здійснюється за допомогою газового пальника, що працює в авторежимі. Під час роботи ремонтера немає потреби у його використанні, оскільки підтримання температури емульсії забезпечується за допомогою теплообмінника системи охолодження силового агрегату. Бункер виконаний із міцної сталі з антикорозійною обробкою. Гвинтовий шнек для переміщення щебеню — зі зносостійкої сталі.
Високопродуктивний ремонтер MPA 6.5W має великий об'єм бункера для щебеню – 6,5 м 3 . Машина обладнана потужним двигуном японського бренду Kubota, що відрізняється низьким рівнем шуму, комп'ютерним комплексом Siemens, емульсійним насосом GVR, повітродувкою Robushi, гідравлікою датського виробника Danfoss.
Принцип роботи дорожнього ремонтера MPA 6.5W
Багатофункціональний ремонтер спочатку здійснює попередню підготовку зони, що ремонтується: чистку, видалення вологи, грунтування емульсією. Далі відбувається заповнення вибоїн сумішшю бітумемульсія + щебінь. Для цього щебень певної фракції прямує до лійки зносостійкого цільного рукава з бункера за допомогою шнекового пристрою. Далі сипкий матеріал надходить через пневмоінжектор у гумовий рукав, оснащений форсункою зволоження. До розпилювача форсунки з бака одночасно надходить емульсійний склад. Змочений ним усередині форсунки щебінь прямує за допомогою наконечника у місце пошкодження дорожнього покриття. Заповнена цією сумішшю ділянка далі покривається дрібним щебенем. При виконанні всіх операцій використовується потужний потік стисненого повітря. Застосовуючи різні типи наконечників, можна закласти навіть найдрібніші розтріскування дорожнього покриття. Розкид щебеню настільки малий, що є абсолютно безпечнии для пішоходів, які йдуть неподалік. Ця модель лінії MPA оснащена стрілою, за допомогою якої можна переміщати форсунку на відстань до чотирьох метрів. Результат — через п'ять хвилин після закінчення ремонтних робіт проїзд вирівняною дорогою допустимо навіть для вантажівок.
Управляти ямковим ремонтером з пневмонабризгом MPA 6.5W просто. Для цього є ергономічний пульт, у якому зосереджені все елементи координування. Завдяки добре продуманій системі керування ремонтним процесом оператор швидко та якісно виконає поставлене перед ним завдання.
Країна виробник: Польща
Завод виробник: MADROG
Тип: Автономний
Підігрів емульсії: Автоматичний: -газовий пальник для первинного розігріву - використовуючи систему охолодження двигуна під час роботи
Насос подачі емульсії: GVR (Італія)
Комп'ютерна система: Siemens (Німеччина)
Гідравліка: Danfoss (Данія)
Спосіб монтажу: У кузов самоскида, на шасі чи причіп
Привідний двигун: Kubota (Японія)
Кількість шнеків: 1
Привід шнеків: Гідравлічний
Розташування стріли: Переднє чи заднє
Радіус роботи, м/º: 4 / 240
Привід насоса емульсії: Гідравлічний
Повітродувка: Robuschi (Італія)
Бак емульсії: 1100 л
Important
This offer is for guidance only. Please request more precise information from the seller.
Purchase tips
Safety tips
Selling machinery or vehicles?
You can do it with us!

Similar ads