KamAZ asphalt distributor

PDF
KamAZ asphalt distributor
KamAZ asphalt distributor
KamAZ asphalt distributor image 2
KamAZ asphalt distributor image 3
KamAZ asphalt distributor image 4
Interested in the ad?
1/4
PDF
Price:
on request
Ask for price
Contact the seller
Brand:  KamAZ
Type:  asphalt distributor
Volume:  494.4 ft³
Location:  Ukraine m. Brovari
Placed on:  Mar 27, 2024
Machineryline ID:  BT34066
Description
Working width:  16.4 ft
Body brand:  MADROG
Model:  SMB 10000
Engine
Brand:  Kubota
Fuel:  diesel
Condition
Condition:  used

More details — KamAZ asphalt distributor

Ukrainian
Гудронатор на шасі SMB 10000 – вузькоспеціалізована машина польського машинобудівного підприємства «Мадрог», призначена як для перевезення в'язкої маси бітуму, так і для точного і якісного її розподілу по поверхні дорожнього полотна. Ця модель змонтована на автошасі як імпортного, так і вітчизняного виконання. Її ще називають автогудронатром.
Специфіка використання гудронатора МАДРОГ SMB 10000
Автогудронатор обладнаний цистерною (перетин овальний, низький центр тяжіння) для бітуму або емульсії. Мінімальний обсяг заповнення цього резервуара – 2 м 3 , максимальний – 14 м 3 . Сталева цистерна, що складається з кількох відсіків, посилена всередині перехресного кріплення. Базальтове волокно забезпечує відмінну теплоізоляцію резервуара. Матеріал облицювання цистерни – алюмінієвий лист. Місткість обладнана системами заповнення/відкачування Camlock, циркуляції вмісту для отримання однієї і тієї ж температури в будь-якій зоні, та обігріву Wayne MSR сполучної маси зі швидкістю ≤ 30˚С/год за допомогою дизельних автопальників. Конструкція цистерни ретельно продумана. Подача емульсійної маси забезпечується лопатевим гідравлічним насосом, що не порушує її мікроструктуру. Передбачено повне використання вмісту ємності. Якщо висота рівня менша за висоту розміщення жарових труб, його залишок буде прогрітий за допомогою додаткового газового пальника. Система обігріву оснащена електронними датчиками, що фіксують рівень та температуру емульсії. У відсутності нагрівання температура в'яжучого матеріалу знижується повільно: зі швидкістю ≤ 2С/год. Високоточне дозування робочого матеріалу (похибка 0,01 л/м 2 ) забезпечує розподільна система, що ефективно працює в автоматичному режимі. Рампа, що наносить робочий матеріал, оснащена щілинними форсунками. Балка рухається нагору за допомогою електроприводу, по горизонталі – за допомогою гідравліки або ручного керування. Ширина обробки ділянки дороги, яку ремонтують, при використанні цієї моделі гудронатора варіюється від 0,25 до 5 метрів з кроком 0,25 метра. Гудронатор обладнаний комп'ютерним комплексом Horner, автоматичною системою очищення, потужним двигуном японської торгової марки Kubota, що відрізняється зниженим рівнем шуму. Даний силовий агрегат із водяним охолодженням, розміщений у передній секції резервуара, злагоджено функціонує у тандемі з високоефективним насосом провідного виробника гідравліки Danfoss. Велика в'язкість робочого матеріалу не перешкода стабільній роботі цих двох агрегатів. Процес очищення: продування стисненим повітрям, промивання соляркою автоматизовано, проводиться без участі працівника, що забезпечує безпроблемну щоденну експлуатацію автогудронатора одним оператором. Як і силовий агрегат, весь комплекс агрегатів та систем розміщений у закритій передній секції резервуару. Це виключає забруднення всього перерахованого, як пилом, і парами бітуму.
Керувати цією моделлю гудронатора легко. Завдання параметрів, контроль та їх координування здійснюється оператором за допомогою електронного пульта з рідкокристалічним дисплеєм прямо з робочого місця в кабіні. Завдяки досконалій системі спостереження, що складається з розміщених у тильній частині гудронатора камери та на робочому місці монітора, оператор чітко стежить за якістю процесу розподілу емульсії. При збільшенні швидкості дорожньої машини комп'ютерна система негайно здійснює регулювання ширини нанесення емульсії, зберігаючи при цьому товщину шару, що наноситься на поверхню.
Компанія «ТДС УкрСпецтехніка» пропонує вітчизняним дорожньо-будівельним компаніям модель автогудронатора SMB 10000 за помірною вартістю та з гарантійними зобов'язаннями. Сервісний центр «ТДС УкрСпецтехніка» завжди готовий надати послуги з здійснення як гарантійного, так і постгарантійного технічного обслуговування цієї машини, а також швидкого ремонту обладнання, що вийшло з ладу, з наданням величезного вибору запчастин.
Країна виробник: Польща
Завод виробник: MADROG
Тип: Автономний
Розташування двигуна: У передньому відсіку цистерни
Об'єм цистерни, л: 2 000-14 000
Ширина розподілу, мм: Від 250 до 5000
В'яжуче: Бітумна емульсія, бітум
Термоізоляція цистерни: Базальтове волокно
Зниження температури в'яжучого, ˚С/год: не більше 1
Підігрів емульсії: Автоматичні дизельні пальники Wayne MSR (США). Система циркуляції емульсії для рівномірного обігріву
Швидкість нагріву матеріалу, º С/год: До 30
Подача в'яжучого, кг/м2: 0,05 – 3,5
Точність розподілу в'яжучого, %: 4
Насос подачі емульсії: Лопатевий, не руйнує структуру емульсії. Привід гідравлічний
Швидкість робоча, км/год: від 2,8 до 10,8
Обслуговуючий персонал: 1 особа (водій-оператор)
Принтер для друку параметрів: Довжина, оброблена площа, витрата в'яжучого
Ручний розбризкувач емульсії: Вудка зі шлангом
Дизельний двигун: "Kubota" (Японія)
Комп'ютерна система: «Horner» (США) із сенсорним РК екраном
Гідравліка: Danfoss (Данія)
Швидкість транспортування: 70 км/год
Important
This offer is for guidance only. Please request more precise information from the seller.
Purchase tips
Safety tips
Selling machinery or vehicles?
You can do it with us!

Similar ads

Madrog MPA 6.5W price on request Asphalt distributor 229.5 ft³ Ukraine, m. Brovari